Başa Dön

Başkanın Mesajı

Değerli Çalışma Arkadaşlarım;

1993 yılında; Kemer Bölgesinde 'Özel Kemer Klinik' adıyla hizmet vermeye başlayan; 1997 yılında ilk hastanesini “Kalitede İnsan Boyutu” hedefi ile yine Kemer Bölgesinde hizmete açan Anatolia Hospital, yıllar içerisinde Antalya Bölgesinde ortaya çıkan gerek turizm sektörünün gerekse yerli halkımızın ihtiyaç ve taleplerini göz önünde bulundurarak Belek, Antalya Merkez, Side, Alanya, Serik ve Lara bölgelerinde olmak üzere toplam 7 hastanesini hasta memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile hizmete sunmuştur. Anatolia Hospital olarak, 1993 yılında adım attığımız bu yolda Antalya’nın önemli bir ihtiyacına cevap veren kapsamlı ve ileri teknoloji ile donatılmış ilk sağlık kuruluşu olmanın gururunu yaşıyoruz.

Antalya Bölgesinde kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetini; ulaşılabilir koşullarda, tüm yerli ve yabancı hastalara sunan Anatolia Hospital olarak hedefimiz; teknolojik gelişmeleri, yeni tanı ve tedavi yöntemlerini takip ederek, hastalarımıza daha kaliteli ve güvenli sağlık hizmeti sunmaktır.

30 yıldır yerli ve yabancı hastalarımıza kişiye özel güvenilir hizmet üreterek, vermiş olduğumuz hizmetle, birbirimize güvenip doğruluktan ayrılmadığımızda, omuz omuza verip bir takım olarak çalıştığımızda başarılı olacağımızı gördük. Şimdi daha çok çalışıp, birbirimize inanarak, Anadolu’nun köklü kültürünü yaşatarak, daha büyük başarılara imza atacağımıza inancımız tam.


Hepinize saygı, selam ve sevgilerimi sunarım.


Dr. G. Fatih Çaylak
Yönetim Kurulu Başkanı