Anadolu Hastaneleri, sporcularla yakından ilgilendi

1.11.2020Sporun, sporcunun ve doğanın dostu, Antalya’nın markası Antalya Anadolu Hastaneleri, Ironman 70.3 Turkey’de ana sponsor olarak sporcuların sağlığıyla yakından ilgilendi.

 

 

Dünyanın en büyük ve en kapsamlı seri spor organizasyonlardan biri olan IRONMAN, yoğun katılımla gerçekleşti. Güç, irade ve yarışmayı tamamlama odaklı bir yarışma olan “Ironman 70.3 Turkey”, bu sene 70 ülkeden 1400 sporcunun katılımıyla 1 Kasım Pazar günü Belek’te gerçekleşti. Türkiye ve Antalya için önemi oldukça büyük olan IRONMAN spor organizasyonunda Antalya’nın markası Anadolu Hastaneleri, 2015 yılından bu yana 6.kez Ana Sponsor. Sporun, sporcunun ve doğanın dostu Anadolu Hastaneleri, heyecan dolu bir yarışmada bir kez daha sporcuların yanında yer aldı. 1 Kasım Pazar günü Belek’te 6.’sı gerçekleşen Ironman 70.3 Turkey’de, Antalya’nın markası Anadolu Hastaneleri; 10 ambulansıyla, 7 doktoruyla ve 35 sağlık çalışanıyla sağlık sponsoru olarak sporcuların sağlığıyla yakından ilgilendi.   

 

SPORCU DOSTU SAĞLIK KURULUŞU

Doğa, spor ve sporcu dostu olarak bilinen Antalya Anadolu Hastaneleri, ulusal ve uluslararası spor organizasyonlarında bölgede akla gelen ilk sağlık sponsorudur. Dünyada tanınan golf turizmi destinasyonları içerisinde önemli bir yere sahip olan Belek bölgesi başta olmak üzere, dünya grand prix ve grand fondo sıralamasına puan veren bisiklet organizasyonları, her yıl düzenlenen ve uluslararası yüzlerce sporcunun katıldığı en zorlu triatlon yarışması olan Ironman, uluslararası katılımlı koşu yarışı Runatolia gibi birçok farklı doğa sporları organizasyonlarında yıllardır edindiği tecrübeyle sporun ve sporcunun sağlığında, dünya ölçeğinde sağlık hizmeti vermektedir. Antalya’nın markası Anadolu Hastaneleri kendi bünyesinde çalışanlarından oluşan spor takımlarıyla ve üstlendiği sponsorluklarla sporcu ve doğa dostu anlayışını güçlü şekilde yansıtmaktadır.