Başa Dön

Sporcu Dostu Antalya Anadolu Hastaneleri Ironman’de

Sporcu Dostu Antalya Anadolu Hastaneleri Ironman'de7 yıldır ana sponsorluğunu yaptığımız güç̧, irade ve yarışmayı tamamlama odaklı bir organizasyon olan &lsquo&rsquoIRONMAN 70.3 TURKEY&rsquo&rsquo 88 ülkeden 2 bin 300 sporcunun katılımıyla 31 Ekim Pazar günü Belek Kadriye Beach'te gerçekleşti.

Antalya Anadolu Hastaneleri, Türkiye ve Antalya için önemi oldukça büyük olan Ironman spor organizasyonunda 2015 yılından bu yana 7&rsquonci kez Ana Sponsor. Sporun, sporcunun ve doğanın dostu Anadolu Hastaneleri, heyecan dolu bir yarışmada bir kez daha sporcuların yanında yer aldı. Anadolu Hastaneleri 12 ambulansıyla, 9 doktoruyla, 6 PCR sağlık ekibiyle ve 31 sağlık çalışanıyla sporcuların sağlığıyla yakından ilgilendi.

Sporcu Dostu Sağlık Kuruluşu

Doğa, spor ve sporcu dostu olarak bilinen Antalya Anadolu Hastaneleri, ulusal ve uluslararası spor organizasyonlarında bölgede akla gelen ilk sağlık sponsorudur. Dünyada tanınan golf turizmi destinasyonları içerisinde önemli bir yere sahip olan Belek bölgesi başta olmak üzere, dünya Grand Prix ve Grand Fondo sıralamasına puan veren bisiklet organizasyonları, her yıl düzenlenen ve uluslararası yüzlerce sporcunun katıldığı en zorlu triathlon yarışması olan Ironman, uluslararası katılımlı koşu yarışı Runatolia gibi birçok farklı doğa sporları organizasyonlarında yıllardır edindiği tecrübeyle sporun ve sporcunun sağlığında, dünya ölçeğinde sağlık hizmeti vermektedir. Antalya Anadolu Hastaneleri kendi bünyesinde çalışanlarından oluşan spor takımlarıyla ve üstlendiği sponsorluklarla sporcu ve doğa dostu anlayışını güçlü̈ şekilde yansıtmaktadır.