Başa Dön

`Kadın Dostu İşletme`

Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele 2022 Antalya İl Eylem Planı kapsamında kadın girişimcilere destek veren ve istihdam sağlayan işverenlere 'Kadın Dostu İşletme' plaketi verildi.

Antalya Sosyal Güvenlik (SGK) İl Müdürlüğü ile Antalya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü iş birliğinde gerçekleştirilen tören, SGK İl Müdürlüğü&rsquonde yapıldı.

Kadın Dostu İşletme Plaket Töreninde Antalya Valisi Ersin Yazıcı, SGK Antalya İl Müdürü Beyazıt Ablay, İşkur İl Müdür Yardımcısı Mustafa Akgül ile grup CEO'muz Dr. G. Fatih Çaylak, İnsan Kaynakları Direktörümüz Zerrin Atasayar, Hemşirelik Hizmetleri Direktörümüz Hülya Konak, Marka ve İletişim Direktörümüz Ömer Veysel Oto ve Kadın Dostu İşletme Yöneticileri SGK Antalya İl Müdürlüğünde bir araya geldi.

Antalya İşkur İl Müdür Yardımcısı Mustafa Akgül, Kadın Dostu İşletme plaketini Antalya Anadolu Hastaneleri Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Başkanı Dr. G. Fatih Çaylak&rsquoa, İnsan Kaynakları Direktörümüz Zerrin Atasayar ve Hemşirelik Hizmetleri Direktörümüz Hülya Konak'a takdim etti.Antalya Anadolu Hastaneleri olarak Kadın Dostu İşletme Plaketini almaktan gurur duyuyoruz. Şehrin sağlık markası olarak 29 yıldır Antalya Bölgesi'nde Kemer'den Alanya'ya kadar 7 şubemizle, ülkemiz ekonomisine ve istihdamına katkı sağlamaya devam edeceğiz.