Başa Dön

Online Doktor Görüşmesi Randevu Talebi Formu

Telefon numaranızı bizimle paylaşın, online randevu işlemleriniz için size ulaşalım.Önemli Hatırlatma:
Görüntülü randevu için randevu saatinde, Google Chrome tarayıcısı yüklü Windows işletim sistemli bir masaüstü veya notebook bilgisayar ya da (iPhone 6 ve üstü ya da Android 6 ve üstü işletim sistemli) bir akıllı telefonunuz bulunmalıdır. Size göndereceğimiz görüşme davet linkini randevu saatinde tıklayarak doktorunuz ile görüşebilirsiniz.Mesai saati dışında oluşturduğunuz randevu talepleriniz için, takip eden günün mesai saati içinde [08:30 - 17:30] dönüş / arama sağlanmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

 • 1) Online Doktor Görüşmesi ücretleri için nasıl ödeme yapabilirim?
 • 2) Doktor ile görüşmeler ne kadar sürer?
 • 3) Online Doktor Görüşmesi ücretleri nedir?
 • 4) Randevumu iptal etmem durumunda ücret iadesi  nasıl yapılabilir?
 • 5) Online Doktor Görüşmesi görüşmesinde hekim reçete yazabilir mi?
 • 6) Online Doktor Görüşmesi hizmetinde özel sağlık sigortası veya diğer kurum anlaşmaları geçerli mi?
 • 7) Kimler Online Doktor Görüşmesi Yapabilir?
 • 8) Online Doktor Görüşmesi için nasıl bir cihaz gereklidir?
 • 9)Randevu saatinde hazır bulunmaz isem ne olur?
 • 10) Randevu saatinde doktor tarafından aranmaz isem ne olur?
 • 11) Online doktor  görüşme hizmeti için nasıl randevu alabilirim? 
 • 12) Hangi branş ve doktorlardan online doktor görüşme hizmeti alabilirim?
 • 13)  Hangi saatler arasında online doktor görüşme hizmetinden faydalanabilirim?
 • 14) Online doktor görüşme saatinde değişiklik yapabilir miyim?
 • 15) Sonrasında hastaneye gelmek zorunda mıyım?

Hizmetin ödemesini görüntülü görüşmenin yapıldığı mobil uygulama VideoKlinik üzerinden kredi kartınız ile güvenle ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Birçok branş için 15 dakika sürecektir. Bazı özel branşlarda 30 dakika sürebilmektedir. (Psikiyatri vb.)

Kayıt olmadan fiyat bilgisini öğrenmek isterseniz, 444 9 112 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Ödenen hizmet bedeli randevu saatinden 2 saat öncesine kadar herhangi bir bedel yansıtılmadan iptal edilebilir, değiştirilebilir.

Online doktor görüşme randevunuzu iptal etmeniz halinde ödemeniz 4-6 iş (bankadan kaynaklanan durumlarda bu süre uzayabilir) günü içerisinde, tarafımıza bildirdiğiniz hesap numaranıza iade edilir. İptal için 444 9 112 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Onile Doktor Görüşme hizmeti hastanelerimizde sunduğumuz fiziksel muayene ve tedavinin alternatifi olarak tanı konulma amacı ile sunulmaktadır. Uygulamamızda reçete yazılması hedeflenmemiştir. Ancak doktorunuz görüntülü görüşmeniz kapsamında, gerekli sağlık sorunlarınıza ilişkin ya da kronik hastalıklarınıza yönelik devamlı kullanılan ilaçlarınızın idame ettirilmesi amaçlarıyla ilgili şikayetlerinize yönelik ilaç önerisinde bulunabilir.

Özel sağlık sigortaları, banka sandıkları ve diğer kurum anlaşmaları tarafından Online Hekim görüşme hizmeti karşılanmamaktadır.

Korona virüs nedeniyle hastaneye gitmekten çekinen kişiler doktorları ile görüntülü ön görüşme yaparak acil sağlık hizmetine ihtiyacı olup olmadıkları konusunda profesyonel destek almış olurlar.

Görüntülü muayene için Android veya IOS işletim sistemine sahip ön kamerası olan bir akıllı telefona veya tablete sahip olmanız yeterlidir. Randevu oluşturduktan sonra, telefonunuza gelen sms içerisindeki linke tıklayarak bir defaya mahsus iletişim uygulamamızı indireceksiniz.

Randevu saatinizde hazır olarak çağrıya cevap veremezseniz, ücret iadesi yapılmaksızın randevunuz iptal edilir.

Online doktor görüşmesi için randevularınız doktorlarımızın ilgili tarih/saat dilimindeki müsaitliklerine göre verilir. Bazı özel durumlarda (ameliyatta olması ve sürenin uzaması, acil müdahale vb ) doktorunuz sizi randevu saatinde arayamayabilir. Bu durumda randevunuz ileri bir tarihe ücretsiz olarak ertelenir. Yeni randevu oluşturulması için callcenter birimimiz size ulaşacaktır.

Anadolu Hastanesi web sitesinden online doktor görüşme bölümüne tıklayarak randevu işlemleri ile ilgili formu doldurabilirsiniz. Çağrı Merkezimiz randevunuzu oluşturmak için sizi arayacaktır.

Bilgi almak için 7/24 çağrı merkezimizle görüşebilirsiniz.

Tüm branşlarımızda randevu takvimi uygun olan doktorlarımız için hizmet sağlamaktayız.  Detaylı bilgi için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Hafta içinde tüm branşlar için; 09:00 - 17:00 saatleri arasında görüşme randevunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Hafta sonlarında ise; 09:00 - 12:00 saatleri arasında görüşme randevunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Çağrı Merkezi ile görüşerek randevunuzu görüşmenize 2 saat kala ileri bir tarihe erteleyebilirsiniz. Yeni randevunuz için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Erteleme işlemi yapılmayan randevular gerçekleşmiş kabul edilerek ücret iadesi yapılmamaktadır.

Yapılan görüntülü görüşme yasal ve deontolojik kurallara bağlı olarak gerçekleştirilecek olup, doktorunuzun ihtiyaç görmesi halinde fiziksel muayeneye davet edilebilirsiniz. Bu durumda, fiziksel alacağınız hizmetlerden ( tetkik,muayane vb.) ayrıcalıklı yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.