Online-Dienste

Eğitim & Gelişim

 

Anatolia Hospital “Paydaş mutluluğunu ön plana çıkararak ülkemizde ve uluslararası arenada lider güç olarak benimsenen sağlık markası yaratma” vizyonunu oluşturmada en önemli unsur çalışanlarına sunduğu eğitim ve gelişim olanaklarıdır. Hizmet kalitesinde bilgi ve beceri düzeyini artırmak için çalışanın hizmet içi eğitimleri desteklenme, ulusal ve uluslararası kongrelere katılımları sağlanmaktadır.

 

 

İşe Alım Süreçleri

 

Anatolia Hospital kurum kültürüne uygun, ilgili pozisyonun gerektirdiği niteliklere sahip adaylarla çalışma fırsatını amaçlar. İşe alım yapılacak olan kadrolarla ilgili ilanlar yayınlanmakta, tüm adaylar objektif değerlendirmelere tabi tutularak nitelikli ve kaliteli işe alım süreci yürütülmektedir. Yetkinlik bazlı mülakatların yanında mesleki, yabancı dil ile kişilik envanterleri adaylara uygulanmaktadır.

 

İşe alımlarda adayların öncelikle, Anatolia Hospital değerlerine uyum sağlaması ve Anatolia Hospital misyon ve vizyonuna uygunluğu, işine olan bağlılığını, takım çalışmasına yatkınlığını, çalışkanlığını, iletişim becerisini, iş hayatındaki değişimlere karşı esnekliği, stresle baş edebilme yöntemlerini, çözüm yönetimini ve sonuç odaklılığını görmeye çalışıyoruz.

 

Başvuru için www.kariyer.net ve www.anatoliahospital.com üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

Staj Programı

 

Staj programımıza, hem stajyerlerimize hem de Anatolia Hospital kültürüne uygun stajyer adayları kabul edilerek, uzun dönemde stajyerlerimiz ve kurumumuz için fırsatlar değerlendirilir. Staj başvurularınız için www.anatoliahospital.com üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.