Online-Dienste

Psikoloji

 

Çağımızın gelişen ve değişen teknolojiyle desteklenerek bireyselleşmeyi son hızla yaygınlaştıran bu döneminde, yalnızlaşan ve destek arayan insan sayısı giderek artmaktadır. Bu yüzden bu bölüme olan gereksinim giderek önem kazanmaktadır. Varolan kişisel, ailevi, kültürel ve sosyoekonomik etkiler insanların ruh sağlığında giderek daha da büyük ve olumsuz etkiler yaratmaktadır. Yaşam koşulları, ekonomik kaygılar, iş stresi, eğitimdeki açıklar, çocuk yetiştirmede dönemin getirdiği zorluklar, evlilikte ve ailede yaşanan problemler derken, tüm bunlarla nasıl baş edeceğimiz, nasıl altından kalkacağımız konusunda sürekli derin kaygılar yaşıyoruz. İşte tam bu noktada psikoloji bilimi ve psikologlar bu sorulara cevap bulabilme ve sorunlara çözüm üretebilme alanında insanlara hizmet vermektedir.

 

Biz de Özel Anatolia Hospital olarak, psikolog eşliğinde çocuk, ergen ve yetişkin ruh sağlığıyla ilgili hizmet vermekteyiz. Ruhsal bakımdan hissettiğiniz her türlü sıkıntıda, psikolog eşliğinde, sizlere daha kaliteli ve daha doygun, daha mutlu ve anlamlı bir yaşama geçiş sürecinde yardımcı oluyoruz. Bilimsel çalışmalarla desteklenen, en yeni ve en işlevsel psikoterapi tekniklerini kullanarak yaşamınızın daha olumlu ve verimli olmasına çalışıyoruz. Sadece şu an yaşadığınız sıkıntılar üzerinde çalışmakla kalmıyoruz, bunun yanında gelecekte yaşayabileceğiniz her türlü stres ve kaygı verici durumun üstesinden gelebilmeniz için sizlere yeni başetme becerileri kazandırıyoruz. Amacımız her koşulda ve her durumda sizleri yaşamınızın üzerinde hakimiyeti olan, daha güçlü, daha çözümcül ve daha mutlu bir yaşam sürebilmenize yardımcı olmak.

 

Psikoloji Bölümümüzde Verilen Hizmetler:

 

Eğitim Düzenlediğimiz Alanlar: Bireysel Psikoterapi Grup Psikoterapisi Aile Terapileri
Evlilik Danışmanlığı
Ana-Baba Eğitimi
Çocuklar İçin Zeka Testi
Çocuk Psikoterapileri
Ergen Psikoterapileri
Stresle Başa Çıkma
Depresyon
Sınav kaygısı
Kaygı Bozuklukları
Yeme Bozuklukları
Öfke Kontrolü
Uyku Bozuklukları
Fobiler
Gece İşemeleri
Kekemelik
Çocuklarda Davranış Bozuklukları
İletişim Bozuklukları
Konuşma Bozuklukları
Etkili Konuşma Becerileri
Obezite
Doğum Öncesi ve Sonrasında Oluşan Ruhsal Değişiklikler
Doğum Sonrası Depresyon
Anababa Eğitimi
Sınav Kaygısı

 

Verilen tüm bu hizmetlere hastanemizi arayarak ya da e-posta yollayarak, öngörüşme yapıp, randevu alarak ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Psychologie Unsere Krankenhäuser mit der Fachabteilung ……….

Anatolia Hospital Alanya

Psychologie Unsere Ärzte